Předtaneční

7. dubna 2013 v 14:30 | V. |  Deník pubertální dívky

Ahoj
V pondělí jsem měla/jsme měli poprvé v životě předtaneční. Jestli někdo nevíte, co to je, tak je to kurz, kde vás učí slušnému chování a společenským tancům, prostě věc, do které by snad nikdo v pubertálním věku dobrovolně nešel.
Ale překvapivě, když se nás instruktorka ptala, jestli je tu někdo z donucení, nikdo ruku nezvedl.
Chystat jsem se začala kolem 16:45 (předtaneční začínají v 18:00), protože nejsem nijak náročný člověk (nežehlím si vlasy, nemaluju se). Takže klasický postup- silonky, šaty, kabátek přes ně, kabelka a boty. Šaty (musím se pochválit, promiňte) jsem měla nádherné. Jsou to jedny z nejhezčích, které mám. Jsou na ramínka s kruhovým výstřihem a takové "lehké" a na nich jsou pírka různých barev a celé jsou prostě.. úžasné. Ostatní šaty mám černobílé, takže těhle si opravdu vážím. Když už jsem byla "hotová" přišla mamka a začala mě chystat, jako kdybych šla na vlastní svatbu. Dávala mi různé doplňky a nevím co a navrhla, že mi natočí vlasy. Bylo za 10 minut půl šesté. Moje vlasy jsou dlouhé a husté, takže jim takové natočení vydrží hoďku a točí se nějak půl hodiny. Moje milovaná maminka to do 17:45 stihla. Proč Vám to píšu? Protože měla pravdu. Se všemi těmi doplňky a vlasy, jsem vypadala opravdu jako slečna, nebo aspoň jako holka, která chce jít s klukem tančit valčík.
Přijela jsem kolem za 17:55, asi.. Otevřu dveře a tam tolik lidí, které neznám a mezi nimi sem tam známá tvář.
Chtěla jsem pryč, hned. "Trapaaaaaaaaaaaas"
Všechny ty holky jsou takové ty.. pipky. S prominutím.
Jediná výhoda je, že je neznám, že to nejsou mí bývalí spolužáci. Děkuju!
Další výhoda předtanečních je, že tam byli naši kluci v oblecích a byli neskutečně sexy. Opravdu. (Říkám to pořád, řeknu to znova. Nechápu, proč tak nechodí do školy..) Naše spolužáky mužského rodu zbožňuju, oni jsou úžasní a v tu chvíli jsem za ně byla opravdu vděčná.
Ještě jedna výhoda je, že je tam jeden vážně pěkný kluk, se kterým bych si ráda zatančila :3 Pak jsme si všichni řekli, jak jsme sexy... A pak zpět k ději. Do sálu jsem vešla jako POSLEDNÍ. Nevěřili by jste, jak byla dlouhá řada do šatny -.-
(Šatna- 5kč)
Možná.. To nejlepší na konec? Ne. V tomhle případě"Trapaaaaaas"
Sál byl rozdělený na dvě půlky- holky, kluci.
Z těch všech lidí, co jsme tam byli (asi 70) nebyla kluků ani polovina, co holek.
"Trapaaaaaaaaas"
Ne, tohle není trapas pro mě. Já mám s kým tančit muhehe :3
Pro lepší představu, náčrtek:
Zpět k ději.
Jelikož už nebylo u holek místo, tak jsme si sedly ke klukům (já a další 3 kamarádky). Sice jsem věděla, že nás seřve, ale co..
A hned na začátku se ozvalo: "Dámy, mohly by jste si sednout k dámám?"
Ok. "Trapaaaaaaaaaaas"
Pak už nám hodinu říkali, jak máme sedět a jak sedět nemáme. A sedět s patama u sebe a být celou hodinu narovnaná, to je záhul. Další trapas byla znělka, u které všichni stojí a tleskají. Další trapas je, když ta paní řekne: "Pánové, zadejte se!" Jo, to je hooodně velký trapas. Další z trapasů je, když kluci musí říct: Smím prosit?
Ve filmu romantické, v realitě? Eh..
A pak to točení se proti směru hodinových ručiček a nevím co.. A musela jsem se držet, abych se té paní nezačala smát. Ona mluvila vážně hrozně a ta její minisukně, člověk aby z ní oslepl.
Ale ne, nebylo to tak hrozné, jen jsem potom byla hrozně unavená.. Ale těším se na další, třeba to bude zábava.. Třeba..
A třeba taky ne..
Říkám si, že tam chodím, abych si jednou mohla zatančit s mým manželem na svatbě, nebo aspoň s naším třídním na věnečku. :3
Omlouvám se, že je to tak dlouhý článek, o příštích předtanečních (jestli je přežiju) to bude mnohem, mnohem kratší, nebojte se. Jestli jste dočetli až jsem, jste neskuteční frajeři.
Asi to bude všechno, co jsem chtěla napsat. Asi jo.
Mějte se krásně.
AhojHaha! Vy máte předtaneční! To se vám budeme smát!
No a co, vy je máte příští rok, to se budeme smát my vám..
A za dva roky je má 1.A8 (my) a to se budeme smát všichni!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama