Leden 2013

Life is theater- 1.část

30. ledna 2013 v 19:13 | V. |  Life is theater
Ahoj. Rozhodla jsem se napsat menší povídku. Už dříve jsem napsala knížku (lol), asi v deseti, nesmějte se, dělala jsem na ní víc jak rok a psaní mě prostě baví, takže snad se vám příběh bude líbit. Ještě úplně nevím o čem to vlastně bude, ale nechte se překvapit. :)
Hope you'll like it.

You can't be funny, you can't play Pc games, you can't play table football, you can't like "geek things" if you're not boy...

29. ledna 2013 v 20:02 | V. |  Deník pubertální dívky
Hello..How are you? Fine? Okay.. I'm fine too. Oh, sorry, you don't ask..

Zítra se jede na dějepisnou olympiádu. Jo, strašně se těším. Hlavně se těším na ty lidi tam. Jo, vím že se s ními nebudeme bavit nebo tak, ale chci vidět opravdového zažrance do historie :D Vím, z ní to hodně divně.
Dnešek byl takový pohodový den. Konečně. Ani nevíte, jak jsem ráda. Takže jsem stihla autobus a dokonce tak, že jsem ani nemusela čekat v tom mrazu :3 S kamarádkou jsme si krásně popovídaly o Kdo přežije (Tohle byla opravdu vážná debata. Opravdu. Jedno z témat bylo, že je tam nějaká hluchá holka. Ok, je mi jí líto, ale co tam teda dělá? Dobře, umí odezírat, jenže jen, když je k ní někdo otočený čelem, takže všechnu taktiku si budou říkat za jejími zády. Ti lidé jsou neskuteční amatéři -.-) Celý den byl prostě fajn. Pak jsem byla ještě u další kamarádky (:D) takže konečně nějaký normálně strávený den.
Na zítřek se doopravdy těším, to bude jeden zážitkový den po dlouhé době. Upřímně? Doufám, že to nepo... Uvidíme.

A k nadpisu.. Myslím si, že je to aspoň z poloviny pravda. Kluci (aspoň z naší třídy a jak kteří) říkají, že je "strašně sexy", když holka hraje hry. Jasně, jasně. Když doopravdy ty hry hrajete (a ne kvůli klukům), tak se vám žačnou smát, že to neumíte. To je fajn :D A fotbálek si člověk ani nezahraje. Za a) je tam většinou obsazeno, že jo.. za b) i kdyby tam nebylo obsazeno, tak je tam obsazeno.. :D Nee, když hrajete s někým fotbálek jen tak a nejsou to takoví maniaci, pro které jste ti největší idioti, když se prostě snažíte hrát, tak je to fajn. Třeba včera, když jsme hráli s takovým, no.. já ho neznám, klukem (You don't say!), který se jindy zdá takový, přesně co jsem napsala před chvílí :D ale vlastně je takový pohodář, ze kterého si můžete dělat srandu a on váš nepošle do pr..le, on se tomu prostě zasměje. :D (y) (Jo, takoví kluci jsou fajn ^^ :D) Doufám, že chápete aspoň trochu, jak ten nadpis myslím. Prostě mi příjde, že když někdo dělá něco, co kluci, nebo nedejbože něco dělá líp, tak jim to prostě hodně vadí :D I když vám před tím řekli něco jiného. :D Ale, to je jedno. :D

Mějte se krásně. I zítra.
Bye.(Btw. Oh! We have got new design! And now applause please!)

Why

25. ledna 2013 v 13:41 | V.
Dobře, tohle mě doopravdy štve.
Chápu, že naše třída je rozdělená do určitých skupin, ale PROČ MĚ SAKRA POŘÁD ZAŘAZUJETE DO NĚJAKÉ VAŠÍ ELITY?! Vždycky jsem byla "ta druhá", možná mezi populárnějšími, ale nikdy mě nikdo nebral vážně, nebo prostě normálně, snažila jsem se prostě zapadnout, aspoň co se minulé školy týče. Přijdu na gympl a potkám KONEČNĚ NORMÁLNÍ LIDI. Každý jiný, ale mám je pořád ráda. Začla jsem se cítit normálně, že si s každým mám o čem popovídat, s někým víc s někým míň, konečně mě začínali brát i ostatní a měli mě rádi i oni, jenže co je vlastně pravda?
Já jsem se nikoho neprosila být nějaká vedoucí, nebo tak. Já jen dělám to, co je mi přirozené, to já ze sebe nějakého vedoucího nebo tak nedělám, omlouvám se, jestli to tak někomu přijde, jenže já a my o kterých se to říká, přece žádná elita nejsme sakra. Ano, štve mě to. Vždyť spolu vycházíme, ne? Tak proč z nás děláte to, co nejsme, když se vlastně snažíme zapadnout tak jako každý jiný. Připadám si asi takhle: snažím se být milá, hodná kamarádka, abych nikomu neublížila, mám celou dobu pocit, že aspoň s většinou jsem za dobře, ža nějaké ty kamarády mám,že mě aspoň někdo má rád, ale oni mě prostě nazvou členkou elity, že jsem něco víc a oni jsou díky tomu out nebo co, i když to není vůbec pravda a že za to můžu já. NENÍ TO PRAVDA. NIC Z TOHO.
Vlastně, nikdo ze třídy neví celou pravdu. Ani mým nejlepším kamarádům se nesvěřuji úplně (ale teď ne z nedůvěry, ale abych jim nedělala další problémy, když oni jich mají dost), nikdo mě pořádně nezdá, neví jaké je to být mnou a tím, že, že ... že prostě ... já vlastně ani nevím proč patřím mezi jejich elitu. Je to jejich věc, jenže nic nechápou.
Myslete si co chcete.
Ahoj.

Tolik zklamání poslední dobou, ze všeho. A teď ještě člověk bude znít jako sobec, protože možná někdo nepochopí, jak to myslel, nebo prostě..ale to je přeci jedno...


I would like to read from eyes. -.-

23. ledna 2013 v 19:00 | V. |  Deník pubertální dívky
Tahle vlastnost musí být úžasná. Umět číst z něčích očí, z pohledu, strašně by to ulehčilo lidem život. Teda, aspoň mě.
Každý musí znát to, když jde kolem kohokoliv a on/ona má takový zvláštní pohled a vy netušíte co si myslí. Je to k zbláznění a je to tak u všech. Aspoň u těch, co je potkávám na chodbě. Jo, asi se strarám co si o mě někteří myslí, u některých mě to prostě zajímá (netvrďte, že vás ne).
"Nezajímejte se o to, co si o vás myslí ostatní, ti se totiž zajímají o to, co si o nich myslíte vy."
To nejde se tím nezabývat -.- Tím se zabývá, zabýval a bude zabývat každý. Aspoň jednou v životě. Vážně. Opravdu. Aspoň jednou. FAKT!
Damn. Chtělo by to nějaké téma na články (Ne, jen ne prosím téma týdne..). Jooo když nejste zamilovaní to se pak těžko píše o problémech a vůbec o všem :DD
Hahahahhahhahahahaahahaahah Ne. Já jsem ráda, že mám volnou hlavu ^^ Aspoň na chvíli (potom do ní vleze učení a nevím co všechno). Hlavně ne kluci -.- Kluci jsou totální idioti. Dobře, ne všichni. (Víc jak 53% určitě..) Nevyčítejte mi to, někteří se možná nezdají, ale i vy, když se rozejdete se svým klukem, tak už to není ten slaďoušeeeek, milááášeeeeek ale idiot, ne?;)
Ok, mám kluky ráda :D Ale i ti, co mám ráda jsou idioti :D Aspoň v něčem :D A to nejsem žádná feministka nebo tak!:D
Jak jsem se dostala od čtení z očí k feminismu?!
Já prostě doopravdy nemám o čem psát :D Tak se vám teda omlouvám, že to stojí za nic, ale moje chyba to není. Opravdu.
Achjo.

Tak se mějte krásně, mí virtuální kamarádi. Jo, i vy, kluci.
See you later. ^^


Šiškaa

19. ledna 2013 v 16:29 | V. |  Deník pubertální dívky
Ahoj.
Dobře, z nevinně vypadajícího kašle a bolesti hlavy se vyklubala nějaká viróza, kvůli které jsem byla celý týden doma. A byla doma i ségra. A pak onemocněl i brácha. Vypadá to jako nějaký protest nebo tak, ale aspoň jsme se nenudili. Připadalo mi celkem vtipné, že když jsme šli k doktorce, tak já vypadala jako chodící mrtvola a ségra úplně normálně, no a doktorka mi řekla, že mám jen nějakou virózu, že to přeléčím čajem a paralenem a ségře začala psát antibiotika a nevím co všechno. :D
Ok, jediné co mi na tom asi vadilo bylo, že jsem nejela do divadla. Strašně jsem se těšila a já den předtím onemocním! Awwwwwwwwwwwwww. Ale jinak už jsem zdravá, aspoň myslím a v pondělí jdu do školy. "Super" Všechny písemky co ostatní psali celý týden já mám v pondělí ^^ Juííí ^^ Ale aspoň jsem si odpočinula, že jo. Můj den vypadal asi tak, že jsem stala v 10 ráno, dívala se na telku v 11 jsme si dali snídani/oběd a pak jsme až asi do 3 pařili na pc. No, spíš jsme se dívali na Gogova videa a trpěli jsme permanentními záchvaty smíchu. Jinak se nic nedělo. Co by se taky mělo dít, když ležíte celý den doma, že jo -.-
Tak se mějte krásně a napíšu asi až v pondělí, když se bude něco dít.
Ahoj:)

"Kašli na to"

14. ledna 2013 v 19:27 | V. |  Deník pubertální dívky
Tahle věta mě dnes provází celý den a já na to kašlala. Doslova. Tak, že jsem se málem udusila.
Dneska se cítím asi takhle pro nechápající... Mám pocit, že si vykašlu plíce, bouchne mi hlava a na učení nemám vůbec náladu. Sranda, co? Dneska žužlám už asi 50 hallsku a nic... Ale, kašlu na to. (-.-)
Dnešek, kromě toho, co jsem už napsala, byl..hmmm... ve škole nezáživný. Ne, byl fakt nudný. Aspoň, co se školy týče.. Opravdu, nic nového, nic zajímavého. Jako každý den ^^
Jak jsem přišla domů, tak jsem splnila mamčiné přání každý den uklidit kuchyň, kterou jsme nechali zaneřáděnou od snídaně. Její přání jsem splnila, potom přišla domů ségra a.. A já zjistila, že jsem ta nejhorší sestra na světě.
(Teď vám to bude připadat asi hodně nechutné, nebo tak, ale zkuste to brát, trochu...jako lidé, nebo...to je jedno)
Bylo jí hrozně špatně, zvracela. A já jako starší sestra jsem jí měla pomoct. Jo, pomohla jsem jí, to je jasné, jenže jsem vůbec nevěděla co dělat (dobře, příjde vám to jako kravina, nevím co všechno...). Opravdu jsem se o ni bála. Každý den prosím ať už nám nikdo neumře, vždycky, když se jenom někdo z rodiny odře nebo tak zmatkuju. Jestli se ještě něco někomu stane, tak to nepřežiju.. Opravdu. Znovu se to nesmí stát. Ne, vy to nechápete. Možná jo, ale ... Nikomu bych nikdy nepřála smrt, nebo nějakou nemoc. Nechápu jak jen tak někdo může někomu přát, PŘÁT rakovinu. Tyhle lidi bych nejspíš zavřela. To je tak...Nechutná, hnusná, odporná a jen to nejhorší nemoc. Ne, odbočila jsem. Promiňte, nechte to tak.
Prostě jsem udělala co jsem měla, tak z 60%, ale stejně mi půlku řekla ona.. Já bych se prostě o ně nepostarala. Tohle opravdu nejde pochopit... Málokdo zná pocit, kdy se každý den bojíte, že se něco stane vaší mamce a nejen, že nebudete mít ji, ale už se nikdy neuvidíte se sourozenci. Hodně lidí své sourozence nenávidí a nejradši by se jich zbavila, jenže to nejde. Já je mám fakt ráda. A těch hodně lidí určitě taky... A.. To je jedno.

Prostě..Kašlete na to.

P.S. Jedna z lepších zpráv dneška- Dívala jsem se na asi 3 nebo 4 gameplaye od GoGomana (nebo jak se to zkloňuje -.-). Je fakt skvělý, po dlouhé době jsem se fakt upřímně zasmála. Nemá chybu..Kašlete na to.

Draw draw draw draw -.-

9. ledna 2013 v 19:05 | V. |  Deník pubertální dívky
"Ten moment, když zjistíte, že se dá na internetu kreslit..." Draw...!

Para para ...

7. ledna 2013 v 17:13 | V. |  Deník pubertální dívky
Ahoj.
Ze začátku, pusťte si tuhle písničku. Modestep je naprosto geniální, strašně se mi líbí jejich podání dubstepu. Jsou jedni z těch, od kterých se mi tenhle styl "hudby" líbí...

Kde by jsme byli bez přátel? Bez přátel by jsme byli v p.....

4. ledna 2013 v 21:05 | V. |  Deník pubertální dívky
Hi everybody :)

Píšu vám v tomhle deštivém večeru celá unavená a ospalá, takže kdybych někdy psala trochu mimo, tak mě prosím omluvte. Dnešek byl opravdu úžasný. Celý večer jsem se převalovala jak jsem se ho nemohla dočkat. Ve škole jsem nervozivtou okusovala tužku, jen ať už je čtvrtá hodina a já můžu jít s R. na oběd. A už to bylo.
Tříkrálová sbírka 2013
Těšila jsem se na ni od doby, kdy skončila ta minulá. Celý rok a bylo to tady. Setkaly jsme se na faře a já opět byla "negr".
Neberte to jako rasismus, jen si z toho tak vždycky děláme srandu. Měly jsme, já, moje ségra a R. opět stejného vedoucího a byl vyprošený, protože je opravdu úžasný! :D Opět jsme si to náramně užily, ani nevíte jak! Smály jsme se co pět vteřin, jsou prostě nejlepší. Ty zážitky s těma dvouma, mám je neskutečně ráda a nemůžu se dočkat další akce. Ony ví. Děkuju ♥
Hodně jsem přemýšlela a bez přátel a rodiny by to prostě nešlo. Já vím, že je to jasná věc a ví to skoro každý... Ne. Právě to neví skoro každý. Měli by jsme si začít víc vážit svých přátel. Oni nám obětují půlku svého života, skoro všechno sdílíme s nimi, důvěřujeme jim někdy víc než sobě, jsou tu vždy pro nás a to je jen to málo co jsou schopni udělat. Proč si jich někdy sakra nevážíme?! Jsou úžasní. Doufám, že jsem aspoň trochu tak dobrá pro ně, jako oni pro mě, protože bez nich, by to nebyl život život. Bez nich, by to nešlo. Děkuju. Opravdu vás mám ráda a doufám, že to víte, protože vám to budu opakovat klidně milionkrát a je to tak. Mám vás ráda, děkuju.


"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one. I hope someday you'll join us and the world will be as one."