Prosinec 2012


HAPPY New Year to all...

31. prosince 2012 v 17:38 | V. |  Deník pubertální dívky
Ahoj všichni.
Doufám, že prožíváte krásný poslední den tohoto roku.
Tento rok byl pozitivní i negativní. Byly úsměvy i slzly. Jenže už je všechno za námi a je tu nový rok, který nám dává novou naději, nový začátek. Bude spoustu nových zážitků, slz, úsměvů... Je jen na nás jak s ním naložíme. Nezbývá nám prostě nic jiného než žít další rok a žít ho podle sebe. Já doufám, že tento nový rok bude dobrý, ne špatný, budu se snažit, aby byl aspoň z větší části pozitivní, mám i pár předsevzetí, které chci splnit, takže uvidíme. Ale pro mě je to taková malá šance na nový začátek. Blog bude mimochodem slavit třetí rok, takže vám všem taky děkuju, že ho aspoň občas čtete, nebo že jste na něj někdy třeba i náhodou závítali. Snad spolu ten další rok vydržíme a přeji vám pěkné čtení.
A teď k věci. Přeji vám krásný, přenádherný rok 2013, plný lásky, štěstí, radosti, úsměvů, míru, krásných zážitků a spoustu dalších věcí. Mějte prostě krásný rok... :)
S láskou adminka Veronika


The end or new start? Wut?

17. prosince 2012 v 20:53 | V. |  Deník pubertální dívky
Hello my virtual friends.

Ano, všichni teď nemluví o ničem jiném než o konci světa. I blog mi tu už déle jak týden bliká jak dlouho mám ještě právo žít (Teď jsou to 4 dny!). Prosím vás, jestli na tohle někdo věří, tak musí být (s prominutím) hlupák. Takovéhle věci nejde řešit, nikdo z lidí neví kdy bude konec světa. Může být třeba zítra nebo za miliony let, ale asi budeme soudit podle Májů, kteří měli opravdu přesné a vychytané přístroje, jasně. Počítala jsem to a přežila jsem už asi 8 tak zvaných "Konců světa". Prostě nebude. Nebo v to aspoň doufám, protože za svůj kratičký život jsem toho ještě tolik nestihla...
Říkala jsem ségře, že to pro někoho může být i šance, příležitost...Že by "předstíral", že věří v konec světa a řekl holce, kterou dlouuuho miluje, že ji miluje (překvapivě) a prostě by se jí vyznal. Další den by konec světa nebyl a ti dva se dali dohromady. Tak naivní a tak krásné. (Aspoň máte inspiraci, co kluci.) Já prostě potřebuju toho tolik udělat.
Třeba:
• Najít si kluka
• Dostat jedničku z ajiny, abych mohla splnit další bod
• Jít do Kdo přežije
• Vidět pokračování Hobita
...
Jo, zní to jako hlouposti, samozřejmě, že mám i důležitější věci, jenže ty přece nebudu vypisovat na blog -.-
Tento týden jinak bude na prd. Mě se nelíbí, samé akce a bla bla. Zítra test ze zemáku a musím vymyslet kostým na nějaký pošahaný karneval v pátek. Ne, my prostě nemůžeme být v poslední den školy normálně oblečení a dívat se na film, nebo si povídat, my prostě MUSÍME MÍT KARNEVAL. Ve středu písemka z Ajiny a Matiky (fuuuj rovnice, myslím, že mi ta 1 z matiky asi nevyjde...) a divadlo, jo těším se, jenže vím, že zase budu zklamaná, nebo to nevím, ale tuším, ale to je jedno. Ve čtvrtek bowling a rozdávání dárků (zase všechno honem honem) a v pátek už zmiňovaný milovaný karneval. Neeee já chci mít klid, pokecat si s kamarády a mít takovou pohodu, jenže ne, ono to nejde...

Už nevím co vám napsat. Jen, že vás mám všechny ráda (No, skoro všechny), děkuju že jste to semnou vydrželi a doufám, že to spolu ještě vydržíme.
Přeji vám krásný tento týden, krásné 4 dny do konce světa, krásné karnevaly, šťastné a veselé Vánoce, šťastný Nový rok, spoustu splněných přání a tak dále.
Mějte se krásně. :)

♫One day baby will be old, oh baby will be old and think of all the stories, that we could have told...♫

Miláááášeeek

14. prosince 2012 v 21:03 | V.
Prostě je to to nejlepší, nejúžasnější, nejkrásnější a vůbec všechno! Hobit to je tak úžasný film, příběh! Jestli bude příští týden konec světa tak jsem ráda, že jsem ho stihla vidět, protože je vážně skvělý! Jestli nevíte co dělat, prostě na něj jděte. Moje čekání se vyplatilo a vůbec nejsem zklamaná, jsem strašně šťastná! :)))))))))) Ještě víc to posílilo mou lásku k Pánu Prstenů, Hobitovi a vůbec. :) Áááááááááááááá to bylo tak super, klidně bych šla zase a teď hned! Nemůžu se dočkat dalších dvou dílů! :)Variace na slova končící na "ů"

13. prosince 2012 v 17:22 | V. |  "Básním"
Napsáno z nudy, bez pointy, prostě jen tak.

Vůně tvých vlasů,
ozvěny hlasů,
zlatavost klasů,
hloubky basů,
falešnost plesů,
nesmyslnost smyslů,
rodiny syslů,
zachovalost spisů,
počty kusů,
faktory děsů,
decilitry džusů,
hbitost rysů,
pevnost stisků,
opadavost listů,
konce konců...

(Photo by me, foceno 21.11.2012 z mého balónu...)

William Shakespeare- Má láska je jak horečka

6. prosince 2012 v 17:09 | V.
Má láska je jak horečka, co touží
co nejvíc tu svou nemoc roznítit,
radost má z toho, co ji nejvíc souží,
co nejvíc živí zvrhlý apetýt.
Rozum, ten doktor lásky, dostal vztek,
že neléčím, jak řek, tu chorobu,
teď už vím, že když nemám jenom jeho lék,
má touha přivede mne do hrobu.
Pomoci není, komu není rady,
blábolím, blouzním, blízním, bloudím tmou,
a nevím sám, co to mám za nápady,
nechci znát pravdu, pořád vedu svou:
že krásná jsi a že jsi moje světlo,
když jsi jak noc a černější než peklo.

Lonely.

4. prosince 2012 v 18:45 | V.
Promiňte, nevím o čem psát.