Srpen 2012

Nepleťte se do věcí čarodějů, protože jsou důmyslní a rychle se rozhněvají.

25. srpna 2012 v 15:21 | V.
Ahoj.
Do konce prázdnin neočekávejte žádné články. Je poslední týden a já se rozhodla začít znovu psát od září. Omlouvám se.
A tak vám ještě přináším článek s fotkama knihy,kterou jsem začala číst- Pán Prstenů- Společenstvo Prstenu.
Triologii Pána Prstenů jsem dostala,když jsem byla malá od bráchy, mám pocit,že to bylo k narozeninám. Řekl mi, že je mám začít číst až budu větší, protože to teď nejspíš nebudu chápat. Viděla jsem dva díly Pána prstenů- Společenstvo prstenu a Dvě věže. Dívaly jsme se na ně kdysi s mamkou. Dvě věže jsem nedokoukala do konce, usla jsem,ale vím,že se nám to tehdy strašně líbilo a Pána Prstenů mám ráda. V prosinci má přijít do kin zfilmovaná verze Hobita, knížky, která je ještě před triologií Pána Prstenů, triologie na ní navazuje. Knížky jsem po nějaké době našla a pustila jsem se do čtení. Je to něco neskutečného a už teď je to jedna z mých oblíbených knížek. Jestli jste viděli film a líbil se vám, tak neváhejte a přečtěte si knihu, je to nezapomenutelný zážitek a pamatujte,že jedna věc je vidět film a druhá přečíst knihu podle které byl natočený. Někdy je to úplně něco jiného..
A ještě se omlouvám, některé fotky se zrovna nepovedly jak jsem chtěla,ale snad se budou líbit. :)Tuhle fotku Mordoru, mám nejradši.. :)
Nakonec si poslechněte moji oblíbenou, úžasnou houslistku Lindsey Stirling se skladbou právě z Pána Prstenů. :)

Zatím nashle a užívejte zbytek prázdnin.. :)

Ochutnávka starších fotek- Zahrada, část 2.

5. srpna 2012 v 16:37 | V. |  Fotím
Doufám,že se vám některé fotky líbily a jestli ano, tak pro vás mám další várku.. :) I hope, you like it ^^

Ochutnávka starších fotek- Zahrada

4. srpna 2012 v 20:08 | V. |  Fotím
Ahoj, ahoj..
Nabízím vám ochutnávku svých né zas tak starých,ale starších fotek naší zahrady, přesněji detailů naší zahrady. Protože časokrát přehlížíme nenápadné,ale podstatné detaily a nejen na zahradě. ;)