Duben 2012


Come at me, bro :')

24. dubna 2012 v 15:33 | V. |  Ostatní :-)Zdravíčko :) Chci se s váma podělit o tenhle obrázek. Sama jsem vyznavačem starých songů tak mě absolutně dostal :)) ZdrojA pro dobrou náladu, jedna od Gáns énd Rousis :)
Where do we go now?

Pohled z jedoucího auta..

23. dubna 2012 v 19:49 | V.
Nepovedlo se to tak, jak jsem původně chtěla, ale zkuste si fotit krajinu z jedoucího auta, mobilem.


Mraky.

23. dubna 2012 v 19:47 | V. |  Fotím


Hope?

na na na na na rock 'n' roll...♫

23. dubna 2012 v 16:05 | V. |  Deník pubertální dívky

"Není jediné lásky, jediného přátelství, které by prošlo naším životem a navěky ho neovlivnilo."
F. Mauriac

Zdravím.
Nadpisu si navšímejte. Zrovna jsem poslouchala Skrilexe. He he he..Me dubstepsa.
Včera jsem se už k článku o mém stavu nedokopala. To jsem celá já. Děkuju za komentáře k článku pod tímhle. Potěšily, děkuju :) A teď zpět ke mě. Celý minulý týden jsem měla dramaťák. Hráli jsme upravený Gympl od J. Žáčka. Skvělý týden, děkuju všem za nádherný zážitek. :) Jsem moc ráda, že jsem tam chodila a doufám,že bude i příští rok. Ti lidi jsou neskuteční. Mám vás ráda, lidi. :) Má to i své nevýhody. Musím všechno dopisovat, grrr. A jsem hodně pozadu a tak. Poslední dobou jsem hrozně náladová. Ve škole ani tak ne, ale doma. Jsem na pc, místo toho, abych byla s rodinou. Počítač jeden zahvězdičkovanej! Nesnáším facebook a počítače a všechno. Já vím, celkem ironie, že mám vedle v okně "fb" zaplý a píšu to na počítači. Chtěla bych zpět dobu bez "compů", bez facebooku. Chci dobu, kdy jsme plakala jenom kvůli tomu, že krtečkovi vypálili les a né kvůli klukům a tak. Nikdo nikoho neznáme. Zmizla pravda, upřímnost, důvěra.. Lidi známe z fotky na facebook, jejich příběh ze statusů. Nevíme o sobě nic a mě to tak sere. Nikdy nevíte kdo je za obrazovkou. Nikdy už to nebude takové,jaké to bylo kdysi. Nikdy.. Chce se mi z dnešní doby brečet. Asi tak. Minulost byla nádherná..To byly časy. 60. léta, rock 'n' roll, jazz, bary, hudba, ulice,... Dnešní hudba.. Ehm. Dá se poslouchat fakt jen něco. Neříkám,že je špatná nebo tak, ráda si "trsnu" na LMFAO nebo tak,ale .. není to ono. Když už jsem tak u toho facebooku a tak..Úplně obdivuju 6-7mi leté děcka komentující stylem: K.rva, P.ča atd. A ty jejich fotky v zrcadle, připadám si pomalu jako úchyl. Nebo,když mi nějaké malé děcko s cigaretou v hubě pošle doprdele taky pěkné no.. Vyliskat. Heh.. a nebo,když vám někdo, koho jste nikdy v životě neviděli a on vás taky ne, nadává přes komentáře nebo tak. Též dobré, no..


Kids.. Why?


Hm.

To bude asi všechno. Né, není to všechno, je toho ještě zpousta co o tom říct, napsat,ale čas letí.

Mějte se a mějte se krásně. Nashle u dalšího článku. Your crazy neighborSunshine.

22. dubna 2012 v 13:24 | V. |  Fotím

Ahoj.
Dlouho jsem tu nebyla, vím. Omlouvám se,ale stejně tu nikdo nechodí takže se vlastně omlouvám sama sobě jako stálému čtenářovi. Nikoho nezajímají moje názory a někdy ani mě ne.. No nic, zpět k článku. Já se chci strašně vypsat, jenže jsem straaašně líná. Me stupid. Házím vám tady článek k TT s tématem "Světlo". Dokázala bych o tom něco napsat, jenže se nechce a nechce a já se musím jít učit. Jo, slibuju,že dneska ještě napíšu. Nic extra, kraviny jako jak se mám, co dělám atd. Takže tady je článek k tématu týdne. Jsou to fotky slunce. (Svíítííí svíítííí slunce nad hlavouuu nad hlavouuu..) Mám jich víc, jenže jsou někde pohřbené ve složkách. Doufám,že se budou líbit..


(c) Your-crazy-neighbor 2012

A mimochodem..Krásný Den Země přeju.