Březen 2012

We have got only hour to save our world. Are you ready?

31. března 2012 v 11:52 | V. |  Ostatní :-)

Ahoj,
dnes, konkrétně od 20:30 do 21:30, se má konat tkz. 60 minut pro Zemi, nebo hodina pro Zemi. Já, abych se přiznala o tom slyším poprvé v životě, takže jsem se nikdy nemohla zapojit. Nevím jestli se zapojím dnes, ale musí to být celkem pěkný zážitek :) Zajímavý nápad je to a určitě to v lidech, kteří ho provozují zanechá krásné vzpomínky a úsměv na tváři.:) O tomhle dni nevím jinak vůbec nic, protože jsem se to dozvěděla dnes, jak už jsem psala od mé ségry, takže více si o něm můžete přečíst asi na wikipedii a tak a nebo ZDE. Zájímá mě, váš názor..Určitě je to v určitých ohledech riskantní, ale.. Jak to působí na vás? Věděli jste, že něco takového existuje?
Tak co.. Poskytnete Zemi její hodinu?


If you know what I mean..

22. března 2012 v 20:34 | V. |  Deník pubertální dívky
Achoj,
tak první k písničce, která je na začátku článku. Dávám jí tam (skoro) vždycky. Někdy může navazovat na text někdy ne. Je škoda, že není písnička o mě, o mé situaci, která by mě inspirovala a já šla dál. Škoda.. Tuhle jsem sem dala, protože se mi líbí. Není ničím extra a když si přečtete text tak je to asi..o ztracené naději? Nevím.. Kdyby někoho zajímal text tak zde→ Trading Yesterday- Shattered Jinak tuto kapelu neposlouchám a narazila jsem na ní zcela náhodou.
Dobrá tak to bylo něco na úvod. Teďka novinky z mého "zcela úžasného, dokonalého světa" he he.. Na tenhle blog chodí mí kamarádi a ví,že to píšu já. Takhle.. ne že by mi to nějak vadilo,ale už to není to soukromí no.. Promiňte mí milí kamarádi. Mám vás ráda. :) Ale.. nevím..nemůžu tu napsat to co jsem vlastně chtěla. Nevím no.
Pak se znovu dostáváme do života zamilovaného snílka. Prostě o ničem jiném nedokážu psát,když mě trápí jen tohle.
ÁÁno jak já ho miluji. Dneska mi můj milovaný taťka před mým budoucím manželem a jeho budoucím zetěm hodil MÁLEM doživotní trapas. Ale i když k tomu jakž takž nedošlo tak jak jsem přišla do školy tak jsme se nenáviděla. Když jsem uviděla ho přicházet jako nějaký zloděj utíkající před vězením jsme běžela do posledního patra "pro atlasy". Byla to má jediná záchrana jak se ubránit tomu, aby mě viděl. Dneska jsem ho už neviděla. Když už ví,že ho mám víc jak ráda tak se zdá,že by všechno mohlo být tak snadné,ale není. Já potřebuju znát pravdu. Potřebuju vědět co si o mě myslí. Potřebuju si s ním promluvit. Ale jak?! Jak se mám dokopat k tomu s ním mluvit?! Jak ráda bych s ním šla ven. Jen jednou,abych věděla na čem jsem. Prosím. Nic víc nechci jen jeden venek s ním.. Prosím, prosím, prosím!

Chci toho snad moc..?

stupid love..!

21. března 2012 v 18:31 | V.

A blá blá blá..

18. března 2012 v 16:30 | V. |  Deník pubertální dívky

Čest zamilovaným.

Ještě předtím než napíšu článek po dlouuuuuuhooooodooooobéééé pauze chci se vám omluvit.
Dobře, mám to za sebou.

V poslední době se dozvídám tolik věcí, že nevím komu mám věřit a co je vůbec pravda. Když hrajem s děckama "Pravdu" tak stejně člověk občas zalže. Prostě celej svět je čím dál tím větší lež. Aspoň můj svět. Začneme od začátku.. Od lyžáku se toho celkem moc nezměnilo. Aspoň jsem si teda ničeho nevšimla.. Většinou, když jsme na nějaké "akci" tak se vytvoří určité skupinky lidí a ty se baví jen se sebou a pak se dost věcí změní. Změnila se jedna mě kdysi blízká osoba. Nevím proč, ale asi ji nejspíš nesnáším. Hnusí se mi. Hm.. Prostě už nejsme spolu a nevím jestli je to plus nebo mínus. Další věc, měla jsem narozky. Sláva, hurá, mexická vlna. Joo už mi je 13. Klidně mi říkejte "velká holka" i když pro "něj" nikdy asi dost velká nebudu čímž se dostáváme k další věci. Člověk, za kterého bych položila život, člověk, kterého miluji to ví. On ví, že bych za něj položila život a ví to už prý dost dlouho čímž se mi převrátil trochu víc naruby život, protože teď mám ve všem zmatek. Řekl mi to jeho nejlepší kamarád, že už to ví dost dlouho a já ..teď ..nevím. Nevím, jestli je to dobře nebo ne.. Nevím jestli všechno co jsem s ním prožila nebylo jenom z lítosti ke mně.. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-
A pak je tady další věc! (Překvapivě..) Nesnáším svůj věk, nesnáším se za to,že jsem mladší :D Achjo..Jo chodil by semnou. "Až budu starší,možná.." Vždycky budu mladší. Proč tak mladým lidem záleží na věku?! Dyť no.."starým" je to úplně jedno! Dyť mí rodiče jsou spolu o 25 LET! 25! A jemu jde o 2 roky a 4 měsíce. No joo..
A pak už další věci nemám. Jen,že se mi k srdci přiblížil Rock 'n' roll a Guns 'n' roses.. Jsou úžasní..<3
A ještě z novinek.. Nebudu mít francouštinu :'/ ..Nevyšla mi.. Jdu na ruštinu. Achich ouvej.
AAAaaa možná ještě něco..Všimli jste si, že si pořád, POŘÁD stěžuju? Já jo.

"Tak blízko k sobě a zároveň tak daleko od sebe"


Tak..Takhle nějak jsem obnovila svůj zcela obyčejný blog o zcela obyčejné dívce, která všechno nechápe a nic neví. Nebo já nevím..

Prostě.. Ahoj.

Přestaňte číst a padejte ven. Je tam krásně.. :)