Září 2011

Ruším blog.. Kecám jenom o víkendu nebudu psát :D

30. září 2011 v 16:58 | V. |  Ostatní :-)
Doufám, že jste si nadpis přečetli celý ;)
Jedu k babí takže ádié až v pondělí ♥
To znamená, že tu o víkendu nebudu.
Žádné články.
Žádné přednastavené články.
Taky vás mám ráda :-* :D

Nádherná písnička :) ♥

Mějte se fanfárově :p

Your crazy neighbor (in love) o.O

Když si chcete zlepšit náladu udělejte to jako já. Nedělejte nic. :D

28. září 2011 v 11:24 | V. |  Deník pubertální dívky
Takže jsem tu zase já. Co je dneska volno mám čas na psaní.
Pokud máte špatnou náladu tak se vám pokusím pomoct. Když už neumím pomoct sobě co pomáhat ostatním.
Každý někdy máme pocit, že jsem sami nebo prostě jsme naštvaní a chceme se vším skončit. Proč?
Taky jsem kdysi byla takhle "hloupá". Na bývalé škole se mi smáli a já chtěla skočit a zabít se. Skočit z balkónu. Ale řekla jsem si PROČ ? Proč se sakra trápím kvůli takovým dementům? Když mám skvělé kámoše, kteří mě mají rádi. Dostala jsem se na gympl a rodiče jsou na mě pyšní mám skvělou rodinu. Oni si nezaslouší slzy a ještě k tomu né kvůli mě. Odhodlala jsem se začít znova. Vykašlat se na všechny ty "borce" a ukázat světu jaká doopravdy jsem. SAMA SEBE.
Pak je tu láska. Milovala jsem jednoho kluka. Nejradši bych ho nikdy nepotkala, ale možná kdyby se nestalo to co se stalo tak bych nepoznala další lidi a možná ani ne toho koho miluju nyní. Prostě jsem byla slepá láskou a on si našel holku. Začala jsem brečet a skončit. Zase. Šla jsem na balkón a řvala PROČ NEMÁM LÁSKU ? PROČ MĚ NIKDO NEMILUJE ? A pak mi to docvaklo. Mám rodinu, kámoše a TI mě milují. Já si to neuvědomovala, ale mám tolik lásky kolem sebe. Každého někdo miluje. NIKDY nejsme sami.
Jo, ale když mám náladu "samotu" nebo prostě z ničeho nic začnu všechny nenávidět tak to dělám nějak takhle..

1. Pustím si písničku, která se mi líbí. Pomáhá vždy. Vždy se mi objeví úsměv na tváři. Poslední dobou je to tahle:

2. Dívám se na vtipné obrázky :D

3. Teďka vám budu připadat jako cvok, ale když povídám jak je nádherný tak je mi skvěle :)


4. Čokoláda ♥ ♥ nejlepší lék na smutek :)


5. Úsměv. Směju se :D

6. Sním. Představuju si nenožné věci, které bych chtěla za skutečnost ♥


7. zpívám a tančím ♥


8. Za žádnou cenu to NEVZDÁVÁM ! :)


9. Přátelé.. ♥ Dokážou vykouzlit úsměv.


10. citáty nebo dobrá knížka :P

11. Nic nedělání :DD

Pár věcí, které mi zvednou náladu♥ Jaké jsou vaše metody ? :)

Your (happy) crazy neighbor

28. září- DEN ČESKÉ STÁTNOSTI

28. září 2011 v 8:00 | V. |  Ostatní :-)


Protože miluji svou vlast!

Počínaje druhým tisíciletím si Česká republika v rámci Dne české státnosti připomíná 28. září smrt svatého Václava, jednoho z prvních Přemyslovců. Kníže Václav, který žil na počátku 10. století, se zasadil o christianizaci raného českého státu, a přestože vládl relativně krátce, obestřela jej po mučednické smrti aura ochránce a patrona země.
(zdroj: seznam.cz)

Kdybych se vám měla přiznat tak jsem pyšná na Českou republiku. Někdy bych se chtěla odstěhovat jinam, protože tam jsou 100x lepší věci, ale domov je domov. Jsem hrdá, že můžu žít v České republice. Je to prostě můj domov. Škoda, že někteří lidé to tak neberou. Je to vážně škoda. Tento článek jsem chtěla věnovat České republice a svatému Václavu. Dnes je den ČESKÉ STÁTNOSTI. Doufám, že i nadále budu moct být na svou zemi pyšná a že jednou bude Česká republika opravdu rájem na zemi.

V.

Takže jakože AHOJ.

27. září 2011 v 21:25 | V. |  Deník pubertální dívky
Téma týdne je společnost. Co se týče společnocti v naší třídě je to dost komické. Prostě jsem všichni originální a někteří originálně blbí. To se mi líbí, ale já zrovna vystupuju jako originálně blbá. Nad tím jsem se musela zasmát :D
Tak vemte to z vašeho úhlu já to popíšu nějak takhle:
Budím mě vzbudí v 6:30 jak jsem si přála a k překvapení OPRAVDU vstanu. No takže na sebe něco hodím bla bla snídaně ŠKOLA. Vstupuju do třídy s nadějí na lepší den. Marně. AJINA PÍSEMNKA. A napsala jsem ji blbě. Aspoň, že o tom vím. Noo pak jsem se dozvěděla, že jsem promrhala největší šanci života. ♥♥SKVĚLÝ♥♥ :D
Čeják = mnohoznačná jednoznačná slova. NUDA ! :D Až na "pták" jednoznačné nebo mnohoznačné? ;)
Tělák= neměla jsem věci bolelo mě břícho. Doufala jsem, že se úča slituje, ale marně. Cvičila jsem i tak. :D Ale celkem sranda. (LUKY VÍ)
Matika= joo dalo se. Já si psala s kámošem takže jsem tak nějak vnímala a nevnímala.
Biola= usínám, ale tak mám všechno opsané takže OK
Zemák= měla jsem mít prezentaci. Nebyla, protože učitelka zapomněla.
Po škole jsem trpěla. Šla jsem domů pěšky jako každý den, ale byl HYC! Fůůůůůůůůůj. Alespoň ke mě šla reňa a měly jsem báječný den :) Děkuju ♥
Až na tu šanci mého života tak je mi fajn.

Vy se mějte fanfárově.

V.

Ikonka ? Že by ?

23. září 2011 v 19:04 | V. |  Mé výtvory=> majdy co jsem vytvořila
Hi :P
Prosím ať jde ! Jestli jo tak je to tkz. klikačka :D Neberte to vážně, ale je to pro některý lidi. FUCK YOU VERY, VERY MUCH !
I LOVE YOU♥
Konečně !!! :D

Pár věcích co se událo v posledních dnech..

21. září 2011 v 17:46 | V. |  Deník pubertální dívky
Say "Hello" na na ná ná.

Začínám ničit sama sebe. Začínám se zpochybňovat a vůbec už to nejsem já.
Hráli jsem na náměstí k 55. výročí naší školy. Pro mě to bylo celkem fajn. Užili jsme si a naše třída je prostě nejlepší ♥
Zažila jsem ten nejhorší tělocvik na světě, ale protože je to naše tajemství tak to zmiňovat moc nebudu až na to, že to bylo DOST nechutný. Přece jen jsme se začaly tlemit. Byl to takový ten smích jakože se vám chce smát, blít a brečet zároveň :D
Mě se chtělo smát, smích mi ubývá. :/ No to je jedno zpátky k tomu 55. výročí. Všecko bylo OK hrála úúúúžasná kapela OF MY WEN♥ ÁÁÁÁÁÁÁ JSOU NEJLEPŠÍ !!!!! ♥ No a přišla partička mého milovaného i s ním :) Neřešila jsem to, chtěla jsem si to užít. Joo to se mi +/- povedlo. Ale jak jsem šla domů tak mi přeskočilo. Začala jsem na sebe nadávat a chovala jsem se jako Ron, Hermiona a Harry v 7. díle Harryho Pottera Relikvie smrti část 1 jak nosili ten viteál. HRŮZA. Myslela jsem si, že vše bude lepší jo, ale myslet znamená hovno vědět, že.. Dozvěděla jsem se, že kámoška řekla nejlepšímu kámošovi od mého milovaného že se mi m.m. líbí :) Nádhera co ? Naš.. přesněji nasrala jsem se, ale usmířily jsem se. Stejně se to k němu jednou musí dostat :p Teď je vše OK. Klep, klep... Dostala jsem 1 z dějáku !! Yéééééééééááááh :D Zítra písemnka z ajiny :/
Mimochodem by mě zajímalo který chytrák vymyslel reklamy na youtube :) Než se tam načte "přeskočit reklamu" to se na to můžu vykašlat :p Jo a co tu chcete nového? Musím vás nudit :D napište do komentů klidně i nějakou recenzi :D Za vše budu ráda ;)


Hey idiot, I LOVE YOU !

16. září 2011 v 18:48 | V. |  Deník pubertální dívky
Pěkný den přeji.. :]


I když pro mě moc pěkný nebyl :) Já, já pořád nechci mluvit o lásce, ale když někomu říkám jak je nádherný a všechny jeho plusy a zapomenu na svět a vstoupím do snu ve kterém jsem jenom já a on tak se mi uleví.. Je mi líp. Miluji ho.
Klidně bych to vyřvala celému světu. Vtip je v tom, že jemu bych to neřekla :DD :( Jéj já chápu, že vás štve, že o něm melu pořád a pořád a pořád, ale že k němu se to nedostane. MĚ TO TAKY ŠTVE! :/ A nevíte jak.. Žiju dva světy. V jednom jsem ta odvážná holka, která každému nakope pr... a v druhém ta co neřekne klukovi ani "Ahoj." Jak mě to sere! :( Jo, já se už asi nezměním. Nezměním. Změnit se... Každý den usínat s pocitem, že zítra mu to řeknu a vstávat s tím, že jsem to pořád já a všechno se stane jako včera. Nestane se nic. Nic. "Co se ti stalo?" "Nic." Nic. Právěže NIC ! :/ Radši ať mi nadává a k tomu přímo z očí do očí, to nebolí tak jako ignorace. Nemůže mi někdo pomoc? Prosím! Já umírám na lásku.. Bude tam šedo a ticho. Ani jeden komentář s radou ani slůvko od jindy věrného přítele. Ty 3 písmena mě ničí. N.I.C.

Pokoušela jsem se na tebe zapomenout milionkrát, ale pořád mám sny, že jednoho dne budeš můj.

Kdybych mohla udělat cokoliv, políbila bych tě uprostřed ulice v nejdeštivějším dni roku.

Asi jsem blázen, když si myslím, že na mě myslíš....♥

Nepamatuju si, kdy naposled byl můj úsměv upřímný, jediné co vím je, že to bylo, když jsem ještě byla s tebou.

Prosím.. pomoc.


Prší ! ♥

14. září 2011 v 16:44 | V. |  Deník pubertální dívky
↑ Otevřete si ten odkaz a čtěte.. áááá ♥

Čágos
Dnešek fííha hnusný den, ale kámoši to ták něják zachránili :-)
Z češtiny 3- diktát .. Vyjmenovaná slova na to sem pakoš. Nálada na tři tečky. Zkouška sboru v poho, ale naše vystoupení? Tři tečky. Takže nálada klesala a klesala až dosáhla bodu mrazu. => Písemka z matiky totální konec. Podělala jsem to. Nálada byla na blití, žaludek prostě pracovat nechtěl a úplně se sevřel. Aspoň až do velké přestávky. Jako obvykly kecáme, sedíme na parapetech a jíme. Normálka až na jeden okamžik. Když sluníčko zasvítilo a můj milovaný stál v košili a usmál se. Ach♥ Ani nevíte jak mi to zlepšilo den. Prostě jsem si řekla: "Jak já ho miluju." Pak se vše zlepšilo. Dostala jsem 1 z fyziky :-) Ale prostě láska je silnější než všechno ostatní. I když i třeba on necítí ke mě tak aspoň jsem si jistá, že já k němu ano.
Podívám se z okna, prší. Miluji déšť. Tančila jsem v něm ploužák a doufám, že jednou dostanu polibek v dešti. Btw. nejsem jediná holka co má taková přání :p Úžasné jít kolem stromů nebo třeba poslouchat doma jak kapky padají na okno. Kap kap bum bum kap bum....♥
Pozeráš na neho a rozmýšľaš, čo sa ti na ňom páči. V tej chvíli sa usmeje a ty zistíš že ho jednoducho miluješ......
Ták další den je z poloviny za náma. Doufám, že bude pokračovat jenom pozitivně.
Tak ahoj mí milí zlatí virtuální kamarádi :p ♥
PS: Dík těm co tyhle kecy čtete :-*Když píšu. A ještě k tomu pro školní časopis..

13. září 2011 v 16:42 | V. |  Deník pubertální dívky
Nazdárek :P

Takže pokud to někdo četl tak píšu pro školní časopis. Áno pro časopis mé milované školičky♥ No, ale věc se má tak, že vůbec nevím o čem psát :Đ Když napíšu báseň tak to jen vyjímečně. Když mě něco napadne nevím jak pokračovat. Nějaké návrhy? Ne.. :) Vy se jen usmějete a vypnete to :D Hele jenom otázka.. Který úchyl vymýšlí ty témata? Nahota?:) Ok. Něco potom vymyslím..
Dobře, dobře.. pár básniček mé výroby by tu bylo. Ale nerýmují se a nelíbí se mi. Aspoň většina se mi nelíbí..

S trsátkem v ruce vybrnkávám do kytary nesmyslné tóny
a puká mi srdce když vím, že ty jdeš s mojí kámoškou zítra ven.
Hmmm Hmmm.
Tiše doufám, že tohle je jen sen, nesmyslný sen z kterého nejde ven
a doufám, že se zítra zas probudím a o velké přestávce tě uvidím.
S kapucou na hlavě, milým úsměvem, jak běžíš mokrým deštěm za kámošema ven,
do bufáče, pro koláče.
Nemáš čip já ti jdu otevřít,
ve čtvrtek místo matiky počítám smutné smajlíky.
Mám prupisku v ruce, papír na stole je asi půl desáté večer a mě se nechce spát.
Chci psát text o mém životě, jako o nesmyslné ruské ruletě,
bolí mě břicho, hlava, myslím na tebe a přitom se dívám na černé nebe.
Zítra je slohovka z čejáku,
nevím jak jí napíšu, když si sedím na drátu.
Hvězdy pomalu vychází a mě slova dochází,
smutek zůstává, ale dobrá nálada nastává.
Škola mě nebaví,
kytara mi neladí,
posmrkané kapesníky házím do koše a sním jaká na Záhumku byla legrace,
jak jsem s rodinou slavila Vánoce
a jak jsem s mojí kámoškou byla v čajce..
Jak jsem potkala Kiku ze školky a snědla zkažený brambůrky.
Ty naše školní výlety kdy jsme chodily za klukama
hrály líbací flašku a smály se s nima.
Na tyhle vzpomínky se nedá zapomenout i když už nejsou pořád je mám s sebou ♥.
Je mi smutno, ale nechci plakat,
ani se smát, ani s nikým si povídat,
já chci jen psát věty na tenhle papír, věty,
které si nikdo nepřeloží, věty z mé malé hlavy,
o čem přemýšlím, co cítím, co mám tady ♥.
Ten kdo to čte, musí být blázen,
dyť to jsou jen modrá písmenka na bílém papíře,
co si na něj 11-letá holka jen tak čmáře.

Kdy jsem udělala první krok to mě vůbec nezajímá,
je mi 11 a jsem prý "velká" holka,
velká jak pro koho, pro něj jsem velká,
jak malá hvězda na obloze co stále bliká.
Začínám mít zmatek ve svém rodokmenu,
dochází mi papír a já si už na nic nevzpomenu,
snad jen děkuju, že mám kámoše a kámošky
jen díky nim asi chodím do školy.
Ti mě drží vždycky nad vodou a za to velké DÍK,
protože bez nich bych tu už nemusela být....

He.. původem písnička :DD .. Joo láska láska láska láska láska realita :)

Neskutečná závist! ♥

Éééj T&R ♥ :*

Goodbye

Jenom jedno krátké slovo- AHOJ.

10. září 2011 v 17:27 | V. |  Deník pubertální dívky
Ahoj.
Dobře můžu si za to sama. Kdybych byla odvážná možná bych teďka s ním seděla v parku a on by mi hrál na housle. Je to má vina, že se neodvážím mu říct "Ahoj. Jak se máš?". Za vše můžu já. Jenom já. JÁ JÁ JÁ. Nikdo jiný a to mě štve. Štve mě, že chyba je ve mě. Že neumím sebrat odvahu a napsat mu, jen litovat každý den, že nepíše on. K smíchu, že? Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha.
Když to shrnu.. Pokud se neodvážím budu si to do smrti vyčítat. A že se odvážím to silně pochybuju.

Sourozenci
Já mám sourozenců spouuusta a jsem za to vděčná. Moji milovaní sourozenci♥ Jsou strašně hodní a já je miluju<3 Všechno mi pomůžou.. Někdy jsem sice otravná a oni otravují mě, ale nedá se bez nic žít. Nechci je nikdy ztratit. Nikdy. Jsou moje rodina, můj život. V tom nejhorším mi podají ruku. Dík za ně <3


Fotka by Tinaa♥ NO COPY PLEASE !

See you^