Víra, láska, naděje.

26. srpna 2011 v 19:05 | V.
Hi.
Když budete číst zkuste si pustit následující písničku. Mě se neuvěřitelně líbí a přijde mi krásná, inspirující, odvážná prostě WOW! Většinou když píšu článek pouštím si písničky a to právě ty, co se většinou ve článku objeví.
Hans Zimmer.. hudební génius♥

Vraťme se k nadpisu- Víra, láska, naděje. Ty tři věci v životě asi nejvíc potřebujeme..

Víra- Já věřím. Věřím v Boha a nestydím se za to. Já vím, že Bůh je. Nehádejte se semnou. Já to vím a věřím. Někdy se dostaneme s kamarádkama do hádky o stvoření světa, ale i Enstein řekl, že teorie, že svět vznikl díky Bohu je nejvíce logická a pravděpodobná. Musíme věřit. Víra je pro mě vše. Věřím a klidně to vyřvu do celého světa! VĚŘÍM! Musíme věřit. Na co by pak svět byl? Na co nám jsou potom sny, když v ně nevěříme!? Věřit, uvěřit.. Věř svým snům. Věř.

Láska- Milovat je umění, které mnozí neumí ocenit. O lásce je mnoho rčení a citátů. Láska. Někteří si vlastně říkají "Co to je?" Někteří jí litují, druzí se z ní radují. Každý někoho miluje, každý je někým milován. Když se cítíte sami a bez lásky co otevřít oči? Já kdysi pořád litovala "Proč nemám lásku?" atd. Pak jsem viděla jeden film, který mi otevřel oči, otevřel srdce. Začala jsem se modlit pánu Bohu a děkovat za to, že mám rodinu, přátele, kteří mě milují. Omlouvala jsem se za to, že jsem byla slepá, protože láska je všude. Nikdo není doopravdy sám. Aspoň já si to myslím. Miluj a budeš milován.

Naděje- Naděje umírá poslední. Naděje je, když měsíce prší a v den kdy nečekáš nic nového vysvitne slunce. Naděje, nic se nesmí vzdát! I v posledních silách je naděje! I když jsi kilometr od cíle pořád je tu naděje na vítězství! Nezapomeň, že vždy naděje je a existuje! Vezměte si Titanic. Jediné co měli byla víra, láska a NADĚJE. Nic nemohli dělat. Jen věřit, milovat své bližní a mít naději na přežití. Kotva je symbol naděje. Kotva je naděje na vítezství. Naděje je krásná věc. Važme si jí.


Věř.
Miluj.
Nevzdávej.


See you later.^^

P.S: Kdo se jde dívat na Harryho Pottera? Já. ;D kdo semnou tak ať si ho užije :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 evening dress evening dress | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 11:05 | Reagovat

thankfulnessfor sharing this with us!I trulylike this editorialand you are given here really a superbinformation. Thanks. Keep it up. keep up the niceworks. keep blogging.
http://www.elsedress.org

2 tag watch replica tag watch replica | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 4:51 | Reagovat

Q. What sort of star is dangerous?
http://www.watchescan.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama