Srpen 2011

Víra, láska, naděje.

26. srpna 2011 v 19:05 | V.
Hi.
Když budete číst zkuste si pustit následující písničku. Mě se neuvěřitelně líbí a přijde mi krásná, inspirující, odvážná prostě WOW! Většinou když píšu článek pouštím si písničky a to právě ty, co se většinou ve článku objeví.
Hans Zimmer.. hudební génius♥

Vraťme se k nadpisu- Víra, láska, naděje. Ty tři věci v životě asi nejvíc potřebujeme..

Víra- Já věřím. Věřím v Boha a nestydím se za to. Já vím, že Bůh je. Nehádejte se semnou. Já to vím a věřím. Někdy se dostaneme s kamarádkama do hádky o stvoření světa, ale i Enstein řekl, že teorie, že svět vznikl díky Bohu je nejvíce logická a pravděpodobná. Musíme věřit. Víra je pro mě vše. Věřím a klidně to vyřvu do celého světa! VĚŘÍM! Musíme věřit. Na co by pak svět byl? Na co nám jsou potom sny, když v ně nevěříme!? Věřit, uvěřit.. Věř svým snům. Věř.

Láska- Milovat je umění, které mnozí neumí ocenit. O lásce je mnoho rčení a citátů. Láska. Někteří si vlastně říkají "Co to je?" Někteří jí litují, druzí se z ní radují. Každý někoho miluje, každý je někým milován. Když se cítíte sami a bez lásky co otevřít oči? Já kdysi pořád litovala "Proč nemám lásku?" atd. Pak jsem viděla jeden film, který mi otevřel oči, otevřel srdce. Začala jsem se modlit pánu Bohu a děkovat za to, že mám rodinu, přátele, kteří mě milují. Omlouvala jsem se za to, že jsem byla slepá, protože láska je všude. Nikdo není doopravdy sám. Aspoň já si to myslím. Miluj a budeš milován.

Naděje- Naděje umírá poslední. Naděje je, když měsíce prší a v den kdy nečekáš nic nového vysvitne slunce. Naděje, nic se nesmí vzdát! I v posledních silách je naděje! I když jsi kilometr od cíle pořád je tu naděje na vítězství! Nezapomeň, že vždy naděje je a existuje! Vezměte si Titanic. Jediné co měli byla víra, láska a NADĚJE. Nic nemohli dělat. Jen věřit, milovat své bližní a mít naději na přežití. Kotva je symbol naděje. Kotva je naděje na vítezství. Naděje je krásná věc. Važme si jí.


Věř.
Miluj.
Nevzdávej.


See you later.^^

P.S: Kdo se jde dívat na Harryho Pottera? Já. ;D kdo semnou tak ať si ho užije :)Donuts! mmmm ♥

26. srpna 2011 v 18:40 | V. |  Deník pubertální dívky
Miluju je♥ Donuty.. :* Stávám se závislákem :Đ Když tu byla ségra nosila mi donuty♥ Čokoládové, banánové, s růžovou polevou... Mlásk ! Ani se Homerovi nedivím:) .. Mohla bych je jíst pořád! ÁÁÁ.. Chystám si je sama upéct :) jen mi chybí forma na jejich tvar :/ .. Ach jo, ale ta se sežene ! :P .. 6 dnů do školy! Už jenom 6! Já jsem asi blázen, ale já se opravdu těším !! :D .. Stýská se mi po naší třídě. Jak já se s úsměvem na tváři uvelebím na parapetě.. Těšíím se :)


Ještě se ozvu :)


Článek s mou neteří aneb cituji svou neteř: HOVNO!

23. srpna 2011 v 21:09 | V. |  Deník pubertální dívky
Ahoj. :)
Mám tu svou neteř. Je super, ale někdy její hormony bouří. Je, ale fajn a dá se s ní kecat pokud nezačne mlít o tom koho miluji před cizíma lidma a nezačne být úchylná. Nudíme se a rozhodly jsme se napsat článek.
neteř: Hovno je velice vzácná věc. (smích)
já: Hmmmmmmmmmmmmmm dlaší nápady?
n: Já nevím ty píšeš všechno co já řeknu! (smích)
já: Hmmmmmmmmmmmmmm co dál?
n: Ty píp! To tam nepiš!
já: Hmmmmmmmmmmmmmm

Jo takhle by náš rozhovor pokračoval věky.. Neví někdo co je to Floccinaucinihilipilification ?!
Ten co vymýšlí ty tématu musí být de...! :D Nebo jenom já mám nedostatek informací..:D
n: Vrátíme se k tomu hovnu?

Jo nějak takhle.. Asi to nemá cenu.
Čágo :*
Verča & Sára

Vše bude jako dřív. Snad..

20. srpna 2011 v 12:06 | V. |  Deník pubertální dívky
Ať už je škola!! Já jsem snad nemocná nebo co. Mě nezajímá učení, ale kámoši!♥
Prvního září nakráčím do školy s BIG úsměvem na tváři a nenechám se nikým prudit. Vše bude zase fajn. Doufám. Ale bude :)
Až na to, že na sobě budu muset makat ohledně učení. I když se mi můj sen dostat "samé jedničky" nesplní budu se snažit, nebudu školu zanedbávat. Jde mi o vzdělání. ÁÁ jak já se těším až zase budeme chodit domů pěšky a bavit se o drsně tajný věci. :D .. Jak se mi stýská :( DeNííŠeK SlADKýCH TaJeMstVí :* MuCQ.. nejlepší zážitky♥. Tento školní rok si, ale budu muset vybrat nové místo. Ale musí být za Renatkou a Klákrou!! :) Mám je ráda♥:)) Asi si sednu tak jak minule. No co. Nezabije mě to. Jak se jinak máte? .. Já nic moc. Nic už mě nenapadá.Takže

AHOJ!

He he he.. Fotka kterou jsem upravovala :Đ

Probouzíš ve mě divné pocity, že by láska?

16. srpna 2011 v 18:22 | V. |  Deník pubertální dívky
Dokonalá písnička.. U ní se mi chce brečet, smát se, ale hlavně myslet na tebe.. Tebe♥
16 dní nás dělí od setkání. Od školy kde tě zase uvidím v tvé mikině, s tvými sluchátky, s tvými neuvěřitelně nádhernými vlasy, s tvým šibalským úsměvem... ach♥
16 neuvěřitelně dlouhých dní. Připadá mi to jako věčnost. Hodiny jsou dny, minuty hodiny, sekundy minuty.. Že by láska?
Takhle myslí ouze zamilovaní. Na co vlastně myslíš? Asi jsem blázen, když si myslím, že na mě. Prosím napiš! Změnil by si mi svět. Nepíšeš. Proč? Nikdo mě tu nechápe? Smějte se mi.. Jednou nahoře, jednou dole.. Pomůže mi někdo? Ne. Vy tohle vlastně jen čtete a chystáte se to pak zase vypnout. Nebo je možnost, že nečtete. Já bych chtěla být odvážná. Napochodovat k tomu fotbálku a políbit tě, nebo tě aspoň oslovit. Stát se statečnou a říct ti ty 4 písmena, které mi připomínají sloh. "Ahoj."
Jak láska bolí.. Au.
Umírá holka, život má na vlásku. Odneste léky, umírá na lásku.
Budeš mne milovat i zítra? Navždy má lásko!

Kéž bych se dokázala držet té věty.. "Když ho miluješ, není co řešit!" Ha ha ha...
Já se na to asi odvážím.. Asi. Ne. Nevím. Možná. Ano. Ale co když... ŽÁDNÉ ALE!
Jestli dokážu udělat si trapas před celým světem tak proč nezvládnout tohle? Dokážu to a je mi jedno jestli ze mě bude mít celá jeho třída srandu! Ano! Já to dokážu! Jen chci vědět jak dlouho mi to sebevědomí vydrží..

Nikdy nelituj toho co si udělal, protože v té chvíli sis to přál!

Ahoj.
PS. Asi se začnu řídit citátem: Jeden život, jedna šance.

A téma, které si zaslouží nobelovku.. TOALEŤÁK!

15. srpna 2011 v 14:35 | V. |  Ostatní :-)
To už si ze mě děláte srandu? :D Toaleťák? No užitečná věc to je, ale jako téma týdne? Co bude příště?? Ho*no?! :D
Dobrá.. chtělo by to napsat povídku nebo básničku :D Ok.. povídka o toaleťáku. To je teda výzva.


Rozhovor s toaleťákem aneb horší už to být nemůže.

Když jste toaleťákem tak se jenom smějete těm tupounům co si stěžují, že průvodce na hradě je hrozná práce.. Ha ha ha. Kdyby jste věděli v jaké prdeli pracuje toaleťák! Nechtějte vědět jak je tato práce otřesná. Je sice hezké, že toaleťák ve své práci hodně cestuje, ale stejně ho nakonec někdo spláchne. Jeho život není moc dlouhý, ale každý den je pro něj adrenalin. U toaleťáku vládne strach. "Jsem dnes na řadě já??" Toto je jediná otázka, která den co den otřásá jejich městem. Přesněji drogerií. Pro nás je možná požitek být součástí toaleťákovy práce, ale toaleťák má jiný názor. Zkuste si představit život bez toaleťáku? S kým by jste si pak vytřeli pr*el ? Lístečkem, který uthnete za chajdou? Víte jak je toaleťák v našem životě důležitý? A my mu za to ani nepoděkujeme.. Jednou se třeba všechny toaletní papíry proti nám spiknou a ukážou nám co tohle povolání vlastně obnáší.. Teď se možná smějete, ale počkete za rok, dva.. Oni si vás najdou. Třeba tímto způsobem. (viz. obrázek)


(UPOZORNĚNÍ: celý článek je brán pouze ze srandy. Nepopisuje žádnou určitou osobu či situaci.)

Tak toť vše asi ohledně toaleťáku :D Loučím se .. :)
V.

Blik Cvak vyletí ehm papoušek? :D

13. srpna 2011 v 19:41 | V. |  Fotím
Hello :P
opět jsem tu já. Duch minulých vánoc muhehehe.
Opět fotím. Je to dost obyč, ale dá se to :) Fotky PROSÍM nekopírovat a nevydávat za své.
Tady první.. Ani nevím co má znamenat. Je to oko :D No nic.. Fotografie number one..
Druhá fotka je prostě fotka :D nenapadl mě název ;D snad se líbí :) Takže druhá fotka:


Doufám, že se líbí .. :)
Pá :*

31 lidí na blogu .. stejně si prohlížejí jen obrázky :D

13. srpna 2011 v 18:19 | V.
Hi.

31 lidí na blogu.. chňá ! :D Děkuju vám :* <3
Pokud jste neměli zataženo (my měli) byly a jsou ještě Perseidy- padání hvězdy. :) Takže si vytáhněte přání!! :P
Jůů mě ta návštěvnost potěšila :) Jak někoho můžou zajímat mé názory.. Nechápu :D Ale co, děkuju. Beztak si prohlížíte jenom obrázky!!:DD

Joo a mám pro vás něco deprimujícího.. Já se na to podívala celé a pak jsem pořád říkala jenom to samé..

Toho pešek.. toho pešek .. toho pešek :DD

Ahooj :DD

Questions. Většina je na blogu má. A proč né taky já?

12. srpna 2011 v 20:15 | V. |  →Dotazy←

Jdu vám skopírovat tuhle stupidní rubriku. Jasně, je stupidní a ty jí tu máš! Nejspíš si myslíte. Hmm asi to tak bude.. A co?
Jestli máte otázku na mě, blog, můj život tak jedině sem. Klidně si sem dejte ty vaše (cenzura) reklamy, ale JEDINĚ SEM! Děkuju. Až jich tu pár bude (myslím dotazy) odpovím buď textově, nebo pomocí video odpovědi. Neodpovídám na otázky soukromého typu, jako: KOLIKRÁT DENNĚ CHODÍŠ NA WC? MUCQ :* Na to zapomeňte! Pokud vás něco zajímá tak se ptejte. Já odpovím a budu vděčná :)
Tak se mějte. Páá :*
PS: Pokud chce někdo udělat rozvrh hodin tak ať si klidně napíše s čím :)


Napsat o pocitech. Svěřit se. Úleva, nebo další starosti?

12. srpna 2011 v 20:05 | V. |  Deník pubertální dívky
Nedávno mi jeden velice milý a hodný člověk řekl, že mám zajímavé myšlenky a názory na svět. Děkuju.

•Welkome•
Svěř se. Pomůže ti to, nebo se to jenom zhorší? Jeden latinský citát říká: Z úst do ucha. Je myšlen jakože něco někomu povíte a on to poví dál místo, aby to udržel v tajnosti. Já už skoro nikomu nevěřím. Když kamarádka vykecala jednu pitom
ou věc a roznesla se zničila mi vztah. Neexistujicí vztah, který byl blízko k začátku, ale nastal rychlý pád. Možná vám pomůže svěřit se, ale někomu komu můžete věřit. Né, že si to dáte jako status na facebook. Polovinu informací "o někom" máte z facebooku i když ho v realitě vůbec neznáte a znáteho maximálně podle profilové fotografie. Pro mě už je po zkušenostech lepší nesvěřovat se. Nikdy nevíte jestli právě ten co vám slíbí, že to nevykecá a vy mu to řeknete nebude "vydírán". Normální výmluva mých kamarádek. "Oni mě mučili!" Jo, jasně. Nevíš jestli další den o tobě celá škola bude vědět věc, kterou vlastně víš jen ty a tvoje "N.K.N." (nejlepší kámoška navždy). Téma na které se dá hovořit hodiny a pořád vymýšlet další a další věci. Já pro dnešek končím.
Musím ještě poděkovat pánu Bohu. Ty víš proč. Děkuji.

Víra, láska, naděje..