I'm back ! aneb velký návrat pubertálního snílka..

13. července 2011 v 20:35
Jsem zpátky trpaslíci :Đ
Opět jsem se vrátila do reality. No, já v ní vlastně byla pořád. Maximálně jsem byla myšlenkama jinde když jsem pozorovala západ Slunce a hvězdy♥:)

Děkuji za nápady na článek Reni a anonymovi :D

Takže.. Asi takhle:

ALKOHOL
Je to droga. Když vám někdo nabídne "skleničku" na zdraví tak v pohodě si vezmete aby jste neurazili. Ale když se někdo s prominutím ožere? Hnus! Já třeba nenávidím když jsou opilí dospělí. Tak třeba příklad z Chorvatska.
Blížila se půlnoc a já se ségrou jsme tak pochrupkávaly. Najednou někdo začal bušit na dveře našeho pokoje a zažal řvát: RECEPCE!! JE VŠECHNO V POŘÁDKU?? (samozřejmě chorvatsky). Já se ségrou jsme se začaly strašně potit a držet za ruce. Nikdy nevíte co se může stát. Pak se tam někdo na chodbě začal smát a dělat bordel a my jsme usoudili, že jsou opilí. Taky, že byli. Ale docela stres. Abych ségru uklidnila tak jsem si z nich dělala srandu jako, že to byly nějaké babičky, které umí kun fu od samotného mistra kun fu pandy. A že tam jsou nahé a pokoušejí se nám rozbít dveře. Njn.
Alkohol je podle mě sračka. Vidívám na fb nebo i v reálu 13letý kluky i holky chlastat a hulit. Tohle jim fakt na sebevědomí nepřidá. Škaredý kluky/holky docela chápu. Ok, chtěj se zvýraznit, ale proč si ničí život? Ale hezcí kluci/holky? :DD Dementi asi. :D Njn. Ukončuji debatu na téma ALKOHOL. Renatce děkuji :)♥ ještě skvělý citát na závěr:
Alkohol je náš úhlavní nepřítel. Nemáme však milovat své nepřátele jako své bližní?

OCHRANA SVĚDKŮ
Podle mě hrozná věc. Četla jsem knížku od Thomase Breziny "Kočičí holka. Nový začátek" a řeknu vám, je to dost hrozné.
Jednoho dne k vám příjdou a řeknou, že si máte vzít nějaké cetky na památku a odvezou vás kilometry od vaší rodiny, přátel.. od všeho! Ani se nemůžete rozloučit! A bližním nakecaj, že jste umřeli! Dají vám nové jméno a šoupnou vás do nějaké rodiny. Musí to být příšerné.. Tu knížku vám fakt doporučuji. Je to sice 2. díl, ale já 1. nečetla a chápu. :)
Docela .. né docela.. JE TO HNUSNÉ! .. Já vím, že jim jde o život.. Chápu.. Ale ... :( Konec na toto téma. Díky anonymovi :)

Jinak vás chci pozvat. Jestli milujete hvězdy a Vesmír jako já, tak je to pro vás to pravé...♥

V noci ze dne 13.8. na 14.8. bude nejintenzivnější "padání hvězd"...je možné pozorovat až 70 meteorů za hodinu. Období aktivity je asi od 17. července do 24. srpna ale maximum je asi 11.8.-13.8.
Takže si připravte hodně přání :) vylezte na střechy, na kopce, na louky, na pole a můžete se kochat :) a nejlépe někde mimo velký město, který cloní svým umělým světlem.

To je pro mě (+). Já bydlím u lesa a každý večer když není zataženo pozoruji hvězdy. U nás ty světla nesvítí takže mám krásný pohled..♥

Takže se (s)mějte snílci^^

Já letím.


<3


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama