Červenec 2011

I am sending you a kiss :*

29. července 2011 v 19:59 | V. |  Deník pubertální dívky
Zdravím ;)

Nechápu proč jsem šťastná když ani nemám proč.
Chci zpátky do školy. Chybí mi mí lidé<3 Chybí mi on. I když já jsem mu vlastně u ... ;)
"citát": Už ste niekedy rozmýšľali nad tým, čo bolí viac? Povedať niečo, čo si potom prajete, že ste povedať nemali... Alebo nepovedať nič, a priať si povedať všetko...?

Mě prostě štve, že má pravdu.. Ta věta..: ..o tak ale to tomu klukovi nedáte najevo :D ...Vy si to řeknete mezi sebou, ale ke klukovi se to obvykle nedonese :D
Týrání a mučení je tohle! Téma týdne reklama. Kdo tyhle trapné témata vymýšlí?! :D By mě zajímalo, který ehm ehm je hlavní admin :D
Asi tu napíšu své staré básničky..

Posílám pusu :-*


Všichni jste blázni! Jen já jsem letadlo..

29. července 2011 v 15:32 | V.
Hello

Jsem zpátky. Nemocná, ale zpátky.
Byly jsme na výletě. Menší dovča, ale těším se na pondělí. To začne totiž tábor
Je tam maškarní a já jdu za Charlieho Chaplina
Konečně jsem totiž sehnala bílou košili a buřinku. Dokonalost..
Měl pravdu.. Přiznávám.
Jinak jsem docela naštvaná abych pravdu řekla. Chtěla jsem být jiná a neříkat kamarádce, že se opičí jako ostatní, ale ono to nejde.. Grrrrrrrrr.
Docela mě to naštvalo. Je na dovolené. Ok. Ale, že na tom samým místě kde já?! To mě prostě nasralo s prominutím. Připadám si jako trapka.. Ale já to místo zbožňuju.. Byli jsme v Omiši
Pak dálší důvod k "nasranosti". BRAVO
Kdysi to byl ten nej časopis.. OMG. Psala jsem tam trapasy a v životě ho tam neotiskli. Teď jo. A lituju toho. Je to podvod. Otisknou vám to úplně jinak než jste to napsali aby to bylo "zajímavější". Celé bravo je hrozné.. Že já byla slepá.
Já snad nemám žádnou dobrou zprávu :D No co...

See you later


Napíšeš ":)" a pláčeš..

22. července 2011 v 21:49 | V.
Hi.

Asi první nadpis co 100% souvisí s článkem.
Prožívám krizové období. To období se názívá jak jinak než láska. Jak jinak, že.
Když si píšu s friends tak je to většinou samé ":)" a ":D". V realitě ne. Potřebuji se svěřit, ale ne mamce.
Mamce můžu říct cokoliv, ale u tohohle bych potřebovala kámošku co toho kluka zná. Důvěra, objetí, smích, radost.. To mi teď nejvíc chybí. Objetí.. Ano. To by pomohlo.
Touhle dobou se omlouvám a články psát nebudu šmudlové. Potřebuju si všechno urovnat v hlavě. V hlavě..
Co si o mě asi myslí?
Poslední dobou jsou tu samé otázky. Otázky.. Začíná to znít jako "dopis na rozloučenou"
Nechci s ničím skončit. Jako minule. To ne! Budu si věřit. Nebudu chodit VŮBEC na PC a budu se věnovat sobě.. Teda mé mysli. Mému vnitřku. Zevnějšku ne. Jsem originál a rozhodla jsem se tak zůstat.
Docela je trapné poslouchat celý den jednu a tu samou písničku a mít slzy na kraji + si neustále vyčítat jak jsem blbá.
Klasická puberta. Chtěla bych, aby mě navštívili duchové. Něco jako ve Vánoční koledě od Charlese Dickense, ale neřekli by mi minulé, přítomné a budoucí vánoce, ale historie životů některých lidí. Nebo pravdu.
Nebo bych chtěla potkat někoho, kdo mi dodá odvahu.
Btw.: Chtít můžu..^^
Nemůžu teď pomáhat jiným, když nedokážu pomoct sobě.
Nezbývá nic jiného než si lehnout do mokré trávy, sledovat hvězdy a přemýšlet o životě. Nebo litovat sama sebe.
Na nějakou dobu se loučím trpaslíci. Ne, blog neruším. Jen teď nebudu psát. Ani ho neomezuju. Jenom.. přečtěte si to.

Nashle za pár dní.
Vaše zamilovaná V.
Bye^^

Milí lidé začínáte být stupidní..

22. července 2011 v 14:06 | V. |  Deník pubertální dívky
Na slavném Fejsbůku se objevilo video kde se Africké děti koupou v kanále. Nadpis byl něco jako: Cikánský aquapark.
A komentáře ve smyslu: fůůj! prasata! atd.
DĚTI dnešní doby jsou už fakt k smíchu. Lidé v Africe bojují o život a oni v tričku ADIDAS, botách PUMA si nahřívají svůj zadek v luxusní sedačce z ikey a aby byli zajímaví a někdo na ten jejich "slavný" komentář dal "to se mi líbí" napíšou takovou volovinu.
Blog taky už není co býval. Mě třeba díky internetu dochází kreativita. Vše se řeší přes net. I život. I láska. VŠE. Štve mě to. Díky internetu jsem přišla o tolik krásných zážitků, ale i nadále se jemu věnuju. Stupidní. Blog je od toho aby zde člověk psal své názory a né aby kopíroval každý druhý obrázek.. Každou druhou větu. Aby tu 11leté holky dávaly své fotky v zrcadle nebo "můj denní look" a psali tam kolik stály jejich ponožky. Lidstvo se stává čím dál tím hloupější.. Ano a jestli mi tu někdo do komentářů bude vyčítat můj názor tak je mi to upřímně jedno! Já ho klidně vyřvu do celého světa, že se mi život dnešní mládeže nelíbí! Ať se třeba založí den bez počítačů, bych totiž chtěla vidět co by někteří lidé dělali.. Bez svého každodeního spamování na xteenu, posílání "MucQ" svým virtuálním kamarádkám, přidávání fotek styl alá "dobrý den, kozy ven" by nejspíš nepřežili.. Je to věc názoru a inteligence.. Kam ty dnešní puberťáci dospějí.. Kam dospěje svět..

:) Milý deníčku... (:

21. července 2011 v 12:27 Deník pubertální dívky
Čáute :)
Jak se máme? Léto je spíš podzim. :D Předevčírem jsme byli na bazéně ve Valu :) Má nádheré prostředí.. Na to, že je docela malý tak tam má sper věci. Nejvíc jsme si, ale užili na tobogánu. Mávali jsme plavčíkovi do kamery, jezdily jsme vláček po 4 i když je max. po 2 (dítě+rodič) :D Ale to je teprv norm. My jedeme rychlostí světla a řveme: TANGÁÁÁÁ! :D:D Což zas tak norm není. Prostě jsme si to chtěli užít.
Včera jsme byli v Ově v kině na Kunfu Pandu 2. Jo, v poho film, ale 1 byla lepší. Ta dvojka je spíš o přemýšlení než o zábavě, ale užili jsme si to. Film trval 91 minut a já si myslím, že trval hodinu a půl hodiny byly reklamy. :D No pak jsme šli nakupovat. Já jsem obloukem obkročila dámské oddělení a zamířila do pánského. Já mám klučičí styl. Klobouky, košile, kravaty.. Já na šatičky s květinkama a kolčkama a proužkama nejsem. Ale líbí se mi i holčičí styl. No nic, koupila jsem si bílou košili, kterou scháním roky a která nejde nikde sehnat a ta košile tam má vyšitou anglickou vlajku!♥ (Miluju Anglii a Francii..). Pak jsem si koupila něco, co nejde vůbec sehnat.. BUŘINKU! Takovou jakou měl Charlie Chaplin♥ :) Což je skvělé já totiž žeru retro. :Đ Pak jsme i dali čínu a já zamířila do knihkupectví. Knížky♥ Byla tam úžasná knížka o Harrym Potterovi.. Byly tam věci jako mapa z "vězně z azkabanu". Kdo neví tak "..neplecha ukončena." :)) Prostě různé věci z harryho Pottera, ale mamka mi ji nekoupila :/ Byla dost drahá.. Ale to neva :) No pak tam bylo spoustu hezkých kluků a bla bla no a pak jsme přijeli domů. Ségra s neteří se snad zhulily, protože seděly u počítače, hrály u hru a přitom řvaly smíchy. No, ale na závěr kdy se blížilo k půnoci nám ségra vyprávěla horor, který viděla a pustili jsme si Scary Movie1 :D:D Takové záchvaty smíchu. Jakože: "COJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ?" :DDDD No a spát jsme šli kolem 00:05.. Ale pak jsme ještě kecaly. :D Njn, žeru moji rodinku♥ :) Dnešek docela obyč den až na to, že jsme se zase dívali na Chicago. Což je úplně dokonalý film.


A teďla píšu tenhle článek. Miluju prázky. Tak se mějte šmudlové. Ahoj :)


Zpěv. Hudba andělů..

20. července 2011 v 10:46 Deník pubertální dívkyHello.
Zpívat. Já chci umět zpívat. Většina lidí mi říká, že umím, ale já si to nemyslím. Zpívám si ve sprše. Zpívám karaoke. ZPÍVÁM! Ale vlastně krásně zpívat neumím. Mamka mi řekla, že když popisuju hlasem melodii písně, že to nepozná. Když si svůj hlas natočím na mobil je to hrozné. Já ani nevím jak doopravdy mluvím. To mi příjde tragické. Chtěla bych chodit do školního sboru, ale mám dost nabitý týdenní program. Zpěv je podle mě hudba andělů. Když se dívám na SuperStar jak tam zpěv zesměšňují.. Směju se jací jsou tam pitomci a brečím jaká je to urážka pro opravdové umělce. V dnešní době neumí nikdo zpěv ani ocenit. Já mám strašně ráda Karla Gotta. On mi příjde jako dokonalý zpěvák. Taky, že je. Pak je tu Martin Harich. Začínající zpěvák, který ještě nic nemá za s sebou a jeho zkušenosti oproti Gottovi jsou minimální. Nějaká 11letá puberťačka, která nejspíš byla hluchá zložila na netu anketu: Martin Harich :* VS. Karel Gott :)
To musela být pěkná kráva. Hluchá kráva. Kráva. Měla by se zahrabat 100m pod zem. Já jsem byla na koncertě Karla Gotta a byl to zážitek na celý život. Je milý a taky ochotný. Dokonce když jsem mu poslala přání k jeho narozeninám poslal mi jeho CD s podpisem! :-) Nikdo už pořádně neumí ocenit hudbu..
-The End-
Dokonalá píseň♥ Je jaká je-Karel Gott

Bye.

Zas jsem fotila .. :Đ

18. července 2011 v 20:16 Fotím
Ahojte :) Jenom rychle vám tu dávám fotku, kterou jsem fotila a upravovala. Coca-cola je nejlepší♥ :) Snad se líbí ;)

:) Tak trochu retro styl. Jinak ta prostřední je mentál :Đ

Dostala jsem božskej foťák ze 60. let♥ :) Já 60. léta miluju :P
A ten foťák fotí!! *klep* *klep* :D

čáuté :)

Nenávidím, když slyším krásnou písničku a nevím jak se jmenuje!

18. července 2011 v 20:01 ♥←songs
Od těhle dvou jsem dlouho hledala název :) Název se našel! :P Tak si je vychutnejte.. Krásné jsou ♥


♥:)

Tahle je krásně letní :)♥

Miluji písničky při kterých se chci zvendout a tančit♥
Zítra bazén, pozítří kino♥
Pá :)

Baby, you're beautiful!

18. července 2011 v 15:50 Deník pubertální dívky

Ahójte trpaslíci :)

Proč se pořád zpochybňovat? Stojím před zrcadlem a říkám si jaká jsem hnusná.. Proč? Sama nevím.
Přátelé mi říkají, že jsem krásná, dokonalá atd. Ne. Ani krásná a vůbec ne dokonalá! Vím to. Ale také vím, že jsem vyjímečná! Vím, že když mě kluk nechce takovou jaká jsem tak má smůlu, protože já jsem originál a tu samou už NIKDY nenajde! Vykašlat se na váhu! Na zrcadla! Na urážky jiných! Jsem jaká jsem a mám se ráda! Nejsem sice nějaká hvězda, ale.. Jsem to já. Ukecaná, šílená, citlivá, snílek.. Je mi jedno, jestli mě všichni mají za blbce! Je mi jedno jestli jsem "ta nejhorší" nebo "ta ukecaná"! Smiřte se s tím, že já se měnit nebudu. Budu mít pořád klučičí a retro styl. Se třeba poser! Zapnu si hudbu na 100% a tančím! Vaše komenty jsou mi víte kde! Na na na. .. Já se mám ráda. Asi poprvé v životě! Yeah!

Pořád budu malá příšerka.. :P

Lidi proberte se! Ti co vám říkají jak jste oškliví jsou naprostí dementi! Každý je krásný! Nevím jestli tenhle článek někomu pomůže, ale já jsem za sebe ráda tak buďte i vy! Že je někdo tlustý? Cože?! Si děláte srandu? Komu tu jde o váhu! Komu tu jde o chcicht?! Jestli někomu ano, tak ten nemá vnější kouzlo! Zalezte dementi! Ti co si dělají z někoho prdel ať jdou do prdele! Proč se pořád srovnávat? Každý je jiný! Každý je originál! Vysrat se na něj! Na děcka co znají život jen z televize a počítače! Co neumí nic než spamovat komentáře! Neumí nic než ti říct něco co jsou oni sami! Nadávaj ti? Ať se podívají první na sebe! Než jim něco vyleze z huby! Mají problém?! AŤ SI PÍŠOU DO BRAVÍČKA!
Jsem proti posmívání! Já se třeba občas nenechám hlavně když sedíme na zítce a někdo na mě "krávo" nebo na kámošku něco řeknou jsou u mě mrtví! Spamatujte se lidi! Určitě se najde někdo kdo někoho miluje! Možná si myslíte, že nemáte lásku jako jsem si to myslela já.. Opak je pravdou. Podívejte se na vaši rodinu, přátele.. Ti všichni vás milují! Jen VY si to neuvědomujete! Jste zaslepeni komentářema nějakých pubertálních sráčů co nemají na nic vlastní názor! Otevřete oči! Už chápete?! Už?! Prostě jsi originál! Vykašli se na ty, co tě pomlouvají, mají z tebe srandu apod.!Pamatuj, že když tě nechce třeba kluk/holka tak si řekni, že tu samou/toho samého už nikdy, nikde nenajde ! Budou lepší! Jiní, kteří by pro tebe obětovali život! Ještě jste nepoznali tolik lidí tak proč třeba se vším skončit? Proč?
Narodil si se jako originál©.. TAK NEUMÍREJ JAKO KOPIE!
Prostě ŽIJ!,


Bye.

START

18. července 2011 v 11:50 Ostatní :-)
Díky bohu nové téma týdne! :D Já se na něj těšila celý .. ehm.. TÝDEN! :D Takže téma týdne je ZAČÁTEK.
Já si představuju "začátek" jako "nový začátek". Že třeba někdo prostě má hrozný život a rozhodne se žít od znova a vrátí se na ZAČÁTEK. :D To je složité. xD
Někdo propadne do drog a chce začít znova.
Někdo někoho/něco ztratí a chce začít znova.
Já chci začít znovu! Od září budu prostě nová JÁ. Budu se víc učit a chci mít na vysvědčení samé 1 což je kravina :D ale je to můj sen takže tak.
Omezím úplně počítač a možná i veškeré aktivity.. No jo no. Budu prostě jiná. Tečka.
Já nevím co k tomu napsat. Každý život má začátek a start, ale začátek může být i uprostřed života. Někteří lidé se změní a jiní ne. Já nevím. :)

Letím .. čágo.