Maturita x Láska

21. května 2011 v 13:29 |  Deník pubertální dívky
Téma týdne: Maturita :)
Hezký den přeji .. :-)
Vlastně včera bylo nádherně..
Mě osobně by radši vyhovoval menší deštíček, ale počasí si s námi hraje.
Na MS v hokeji 3. místo což si myslím, že je celkem slušné i když kluci měli na víc. Děkujeme !!
A teď zpět k maturitám. Já budu mít maturitu asi za necelých 8 let, takže mi zatím ani starosti nedělá. Je docela super mít díky maturitám zkrácený rozvrh. Maturita.. Co k tomu říct? Nic mě nenapadá. Akorát: Chudáci študáci! :-))
Ono to je hlavně o tom, šprtat se od začátku do konce, protože je blbost celých 8 let na to kašlat a pak se šprtat poslední týden před maturitou. To se nikdo nenaučí! Má teta když měla maturitní zkoušky (nebo něco podobného) zapomněla dokonce i jak se jmenuje! To ta nervozita.. Já jsem hrozný nervák, abych se teda přiznala. Když mě paní profesorka vyvolá na monolog polije mě pot a úplně to celé zpletu. Pomohla mi však rada od mé zlaté maminky. Taky mi pomohla můj mladší bratříček, protože já se nervuji kvůli takové hlouposti a on vydržel hrozné věci v nemocnici co si já, nedovedu představit.

Všimla jsem jsi článků na internetu "jak sbalit kluka". Mě příjde lehké to napsat, ale skutečnost je jiná. Skoro v každých článcích na toto téma se píše: "Navaž oční kontakt" . Jim se to řekne! Nebo: "Zkus s ním hodit řeč." Ono to vlastně není tak lehké. Co já mám zkušenosti tak je těžké se jenom na něj podívat, protože má hned s tím někdo problém. Zkuste říct 12 leté holce v pubertě ať si popovídá s klukem svých snů. Neudělá to!
Já třeba nejsem žádná krasavice, ale říkám si, že jsem na sebe pyšná a je mi hned líp. Nejlepší je posilovat své sebevědomí ! :-)) Každý jsme jiný, přesto jsme všichni stejní!
Holka je zamilovaná do kluka a říká si, že jí nikdo nemiluje, kdyby se však otočila, uviděla by kluka, který se už jí pár let snaží naznačit, něco víc. Většinou jsme zaslepeni láskou. Bohužel..
Je vlastně jedno co si o nás myslí ostatní. Je jedno, že "ten pravý" nás nemiluje. Však on se někdo brzy ukáže!! :-))
Bye.. :-)

Robbie Williams- She's the one
Užijte si den !! :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama